כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-9676068‬

כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-967606803-9676068‬

050-7719235

  1. דף הבית
  2. /
  3. המלצות והצלחות


המלצות והצלחות 

המלצות ליניב חקימוביץ - עו"ד לדיני עבודה״הצלחה בתיק של אלפי שקלים״ 


״שמי חן, בזמן עבודתי כמנהל מפעל למוצרי מאפה בתקופה זו שבה ניהלתי את המפעל המעביד לא הפריש לביטוח המנהלים שלי ולא קיים את החוזה ביננו. פניתי לעורך דין יניב חקימוביץ שיטפל בנושא זה מול המעביד ,יניב הכין תיק תביעה מאוד מקצועי ולאחר משא ומתן עם הבעלים קיבלתי את כל מה שמגיע לי ראוי לציין שיניב טיפל בתיק בצורה מקצועית טובה מאוד. מדובר בהחזר של מאות אלפי שקלים"

״כתבה של יניב מישראל היום״  


״החזר כספי מעל למצופה״ 

לקוח משרדנו התקבל לעבודה ברשת קימעונאית גדולה כאשר סוכם עמו כי יחליף עובדת אשר יוצאת לחופשת לידה, ולאחר חזרתה יעבור לנהל חנות אחרת של הרשת, אך לאחר שחזרה העובדת מחופשת הלידה, לפתע הוחלט לפטר אותו מעבודות לאחר 9 חודשי עבודה בלבד וזאת מבלי שנערך לו שימוע כדין. 

לאחר דין ודברים בין הצדדים ובהתאם להצעת בית הדין שילמה הנתבעת לתובע 3 משכורות!״אכפתיות זה שם המשחק״ 

הילה-
״ תודה על שירות מקצועי וליווי הכי אישי ואכפתי ! מומלץ מאוד !
כל כך מורגש שהעבודה נעשת מכל הלב וגם כך התוצאות !
המון תודה ״


המלצות לקוחות

״תודה של לקוחה״  

רונית גבאי - 
״תודה יניב על הטיפול המסור שנתת לי בתיק, בהתחלה הגעתי חוששת לתהליך , ולא הייתי בטוחה מה יהיה אבל הראת לי שההתעקשות משתלמת ,   ובזכותך יצאתי מאוד מרוצה , תודה על הליווי והדרך״״תודה של לקוחה 21/12/18״ 

דיקלה-
התקשרתי לעו״ד חמיקוביץ והוא עזר לי טלפונית במשך שעה, ובסבלנות והדריך אותי בתהליך הפיטורין. נדהמתי לגלות שיש עורכי דין עם לב ורגישות שכזאת.
״תודה של לקוח 16/1/19״  

גלעד - 
תודה מעומק הלב לעו"ד יניב חקימוביץ על טיפול מסור ומקצועי ביותר בענייננו. לא יכולנו שלא להתרשם מהאנושיות,האדיבות,היושר,התמיכה והעבודה המקצועית בכל עת שהצטרכנו. מודים לך על הדרך וכמובן על התוצאה יישר כח!
המלצות לקוחות

״תודה של עדי מהפייסבוק״ 

המלצות לקוחות

״תודה של דבי לוי מהגוגל״  
שלח המלצה

טואול - בניית אתרים