כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-9676068‬

כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-967606803-9676068‬

050-7719235


עורך דין תאונות עבודה

על פי חוק הביטוח הלאומי המונהג במדינת ישראל, תאונת עבודה הינה תאונה המוגדרת כאירוע חיצוני המתרחש באופן פתאומי במקום העבודה, בדרך לעבודה או בדרך חזרה ממקום העבודה. תחת הגדרה זו נכללים מספר סוגים שונים של תאונות עבודה, לרבות, תאונות דרכים בדרך אל או בדרך מ-ממקום העבודה, תאונה המתרחשת במסגרת פעילות אותה מקיים העובד מטעם מקום העבודה, תאונה המתרחשת במהלך הפעילות התעסוקתית של העובד ואף התפרצותה של מחלת מקצוע בקרב העובד. - פנה עכשיו לעו"ד
 
נפגעי עבודה הנה הגדרה כללית לאזרחי מדינת ישראל המבוטחים בביטוח לאומי, אשר נפגעו או נפצעו במסגרת ביצוע עבודתם, וכפועל יוצא מכך, הם אינם כשירים לעבוד באופן זמני או קבוע ובשל כך הם מאבדים את מקור הכנסתם. הגדרה זו תקפה גם לסובלים ממה שמכונה בשפה המקצועית: מחלת מקצוע.
נפגעי עבודה זכאים על פי חוק למגוון זכויות המוענקות להם באמצעות גמלאות שונות מטעם המוסד לביטוח לאומי, כאשר בין יתר הזכויות העומדות לרשות נפגעי תאונות עבודה ומחלות מקצוע תוכלו למצוא:
 
  • דמי פגיעה- תשלום המוענק לנפגעי עבודה למשך תקופה של עד שלושה חודשים, וזאת   כפיצוי על אובדן שכר או הכנסה בעקבות פגיעתו של המבוטח.
 
  • טיפול רפואי חינם- נפגעי עבודה זכאים לקבלת טיפולים רפואיים בחינם כל זמן שיידרש בהתאם לתוצאות הפגיעה.
 
  • גמלת נכות מעבודה- קצבה או מענק המשולם לכל נפגע עבודה אשר נותרה לו נכות עקב הפגיעה.
 
  • כיסוי הוצאות רפואיות- תשלום המוענק לנפגעי תאונות עבודה למטרות כיסוי ההוצאות  הרפואיות במהלך תקופת הטיפול, ההחלמה והשיקום.
 
  • קבלת דמי שיקום- שלום המוענק לכלל נפגעי עבודה בעלי דרגת נכות של 10% ומעלה. דמי השיקום נועדו לשלב את נפגעי העבודה בשוק התעסוקה לאחר תקופת החלמתם.
 
זכויות אלו ונוספות המוענקות לנפגעי העבודה מוענקות גם לבני משפחותיהם במקרים בהם העובד נפטר כתוצאה מהתאונה או מהמחלה ממנה הוא סבל. - תובעים אותך?

ליצירת קשר עם עורך דין תאונות עבודה יניב חקימוביץ מלאו את הפרטים בטופס המצורף מטה >>
עורך דין תאונות עבודה
לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-9676068

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים