כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-9676068‬

כבר נכנסת, לא תתקשר?

03-967606803-9676068‬

050-7719235


עורך דין לדיני עבודה - כי רק עו"ד מנוסה ידע לשמור על זכויותיך!

מקום העבודה מעניק לנו פרנסה, חברה, עניין, סיפוק מקצועי ואישי, אך מה קורה כאשר פוגעים בנו אישית או כספית, איך נדע מתי הפגיעה שווה כסף, מתי מגיע לנו פיצויים, מה שווי הנזק שנגרם לנו ועוד, ואיך ידע המעסיק מתי הוא עובר על החוק, פועל בצורה בלתי חוקית ולא הגונה ומתי החוק עומד לצדו?

לכל עובד יש זכויות בסיסיות במקום העבודה, אם אינכם יודעים או בטוחים מה הזכויות שלכם כעובדים או מהי חובתכם כמעסיקים, בואו להתייעץ עם עו"ד לדיני עבודה. רק עורך דין שהתמחה וצבר ניסיון בתחום דיני העבודה ידע להעריך את הנזק שנגרם לכם, להגן על הזכויות שלכם ולא אחת הוא יצליח ליישב את הסכסוך גם מחוץ לכותלי בית הדין לעבודה.

חשיבותם של דיני עבודה נוגעים לכל מי שעובד ולכל מי שמעסיק עובדים, ליווי מקצועי של עורך דין לענייני עבודה יעניק יתרון משמעותי גם לעובד וגם למעסיק בכל מה שקשור לשמירה על הזכויות, לייעוץ ולייצוג בענייני עבודה.

 

עורך דין לדיני עבודה נותן לך כלים מקצועיים לפתור סכסוכים ובעיות בעבודה


תחום דיני העבודה הוא תחום התמחות לכל דבר
, בדיוק כמו התחום של דיני משפחה, דיני משפט מסחרי, משפט פלילי ועוד. כמו שלא תלכו לרופא אף אוזן גרון אם יש לכם בעיות בלב, כך לא מומלץ לפנות לעורך דין בעל התמחות אחרת כאשר מדובר בדיני עבודה.


תחום דיני העבודה הינו תחום מורכב המצריך התמחות ייחודית וידע רב,
וזאת בשל חוקי עבודה רבים וסבוכים, הסכמים קיבוציים, הוראות תקשי''ר וכדומה. דיני העבודה בישראל מושתתים על מספר חוקים כמו חוק בית הדין לעבודה התשנ"ט – 1969, חוק הגנת השכר התש"ח – 1958, חוק פיצויי פיטורין התשכ"ג – 1963, חוק שעות עבודה ומנוחה התשי"א – 1951, חוק הסכמים קיבוציים התשי"ז – 1957 ועוד. חלק בלתי מבוטל של דיני העבודה נקבע גם בהתאם להלכות שפסקו שופטי בתי הדין לעבודה במרוצת השנים. רק עורך דין לענייני עבודה ידע לבחון כל מקרה בהתאם לחוקים האלו, למצוא את הפתרון המתאים בסכסוכים המתעוררים בין העובדים לבין המעסיקים או לייצג בהצלחה בפני הערכאות השיפוטיות את העובד או את המעביד. 


עו"ד לענייני עבודה ידע למצות את זכויות עובדים באופן מקצועי, מקיף ומלא
בתחומים רבים כמו, בפיצויי פיטורין, בפיטורין שלא לפי החוק, בעבודת נשים, בהטרדה מינית בעבודה, בזכויות נשים בתקופת ההיריון ולאחר הלידה, בהסכמי עבודה, בייעוץ בעת חתימה על חוזה עבודה אישי, בזכויות עובדים של חברות בפירוק, בחופשה שנתית ועוד.


לא כל תביעה היא תביעה הקשורה לכסף,
גם אם השפילו אתכם, הטרידו אתכם או פגעו בכם נפשית, תוכלו לתבוע פיצוי כספי.


תחום נוסף שבו עוסק עו"ד דיני עבודה הוא השמירה על הביטחון הסוציאלי
של העובדים כמו בתביעות נגד החלטות שונות של המוסד לביטוח לאומי במקרים של תשלום קצבאות נכות, נפגעי עבודה, סיעוד ועוד, בתביעות של חברים נגד חברות ביטוח, קופות גמל וקרנות הפנסיה השונות או בהגנה עליהם כאשר הם נתבעים על ידי אחד מהגופים האלו.


החוק בישראל מחייב את המעסיק לקיים הליך של שימוע לפני פיטורי עובד
. במסגרת הליך השימוע מפרט המעסיק בפני העובד את העילה לפיטורין, מאפשר לו לתת ביטוי לתחושותיו ולנסות להעלות סיבות וגורמים אשר עשויים למנוע את הפיטורין. מעמד השימוע הוא מעמד קשה לעובד ורק ליווי של עורך דין מומחה בתחום דיני עבודה יכול להקל על העובד במעמד זה. במקרים רבים עורך דין מומחה ומקצועי ידע להציג בפני המעביד חוקים ותקנות שמהם עולה כי פיטורי העובד אינם חוקיים או להציג נימוקים סוציאליים העשויים לשנות את "גזר הדין" ולבטל את החלטת המעביד לפטר את העובד.


עורכי דין לדיני עבודה מייצגים גם מעסיקים.
הם מייצגים אותם מול תביעות העובדים בבית הדין לעבודה או בעת בקשה למתן היתר של פיטורי עובדת בהיריון, במקרים של מעילה כספית או גניבת של סודות מסחריים, מייעצים בעת עריכת הסכמי עבודה, מלווים בחקירות של משרד התמ"ת ועוד.

עו"ד יניב חיקמוביץ הוא מומחה לדיני עבודה. משרד עורכי הדין שבניהולו צבר ניסיון וידע רב בייצוג עובדים ומעבידים וכל לקוח זוכה לטיפול מקצועי ומסור מתחילת הטיפול בתיק ועד לסיום המוצלח. 
עורך דין לדיני עבודה - כי רק עוד מנוסה ידע לשמור על זכויותיך!
לפרטים וייעוץ התקשרו:
03-9676068

או השאירו פרטים:
טואול - בניית אתרים